infolinia +48 518-240-104

Ochrona przed bocznymi promieniami

Nawet najlepsze okulary, nie są w stanie zatrzymać całego promieniowania UV jeśli odstają od twarzy dziecka. Peryferyjne promienie UV załamują się na oprawkach i przedostają do oka z boków okularów. docierając w ten sposób do rogówki skoncentrowane. Takie zogniskowane, peryferyjne promienie UV są nawet bardziej szkodliwe niż te dochodzące do rogówki frontalnie.

Wszystkie wzory okularów w ofercie Real Kids Shades skierowane do najmłodszych dzieci (My first shades, Explore), mają oprawki i szkła wyprofilowane w taki sposób aby przylegały do twarzy dziecka oraz chroniły przed bocznymi promieniami.

Nasze okulary dostępne są w wielu rozmiarach: 0+, - 2+, 4+, 7+, 10+ - wszystko po to, aby móc dobrać okulary dobrze dopasowane do wieku i rozmiaru głowy dziecka, tak aby nie odstawały oraz nie spadały.

kontakt

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR W POLSCE – PROVECT
UL. CIELMICKA 39
43-100 TYCHY

 

Kontakt

TEL: +48 518 240 104
E-MAIL:

Konto mBank

konto
bankowe

ING Bank
06 1050 1331 1000 0092 1771 4857

formularz kontaktowy

Podaj wynik: 16 - 4 =

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Oczy dziecka są dużo bardziej narażone na szkodliwe działanie promieniowania UV niż oczy osób dorosłych. Dzieje się tak, ponieważ soczewka oczna naszych maluchów jest przeźroczysta i przepuszcza większość szkodliwego promieniowania, które dociera do siatkówki i rogówki. Z kolei promieniowanie UV może powodować odczyn alergiczny, zapalenie rogówki lub spojówki.

Szkła naszych okularów posiadają potwierdzony badaniami laboratoryjnymi filtr UV400, który całkowicie zabezpiecza przed promieniowaniem UV.

Aby poznać pozostałe cechy naszych okularów zapraszamy do działu o produkcie

Real Kids Okularki dla dzieci