infolinia +48 518-240-104

Poliwęglanowe szkła i wytrzymałe oprawki

Oprawki:

Większość oprawek naszych modeli wykonaliśmy z TPEE -jest to nietoksyczny materiał będący mieszaniną kauczuku i plastiku, gwarantujący wyjątkową odporność oprawek i zauszników naszych okularów (nietoksyczność oraz zgodność z normami potwierdzono deklaracjami zgodności EUROPEAN DECLARATION OF CONFORMITY 89-378 EEC.pdf i EUROPEAN DECLARATION OF CONFORMITY 89-886 PPE .pdf)

Wyginanie, zgniatanie i skręcanie im nie straszne.

 

Szkła:

Szkła okularów Real Kids Shades wykonane są z poliwęglanu - który w przeciwieństwie do szklanych szkieł jest trwalszy a przez to bezpieczniejszy (szkło, w przeciwieństwie do poliwęglanu jest kruche).

Oprawki wyprofilowane są w taki sposób, aby w przypadku naprężeń szkła wyskakiwały na zewnątrz (nie w kierunku oka).

Jeśli istnieje potrzeba, fabryczne szkła okularów Real Kids Shades można zastąpić innymi - np. wykonanymi przez okulistę.

kontakt

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR W POLSCE – PROVECT
UL. CIELMICKA 39
43-100 TYCHY

 

Kontakt

TEL: +48 518 240 104
E-MAIL:

Konto mBank

konto
bankowe

ING Bank
06 1050 1331 1000 0092 1771 4857

formularz kontaktowy

Podaj wynik: 19 - 3 =

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Oczy dziecka są dużo bardziej narażone na szkodliwe działanie promieniowania UV niż oczy osób dorosłych. Dzieje się tak, ponieważ soczewka oczna naszych maluchów jest przeźroczysta i przepuszcza większość szkodliwego promieniowania, które dociera do siatkówki i rogówki. Z kolei promieniowanie UV może powodować odczyn alergiczny, zapalenie rogówki lub spojówki.

Szkła naszych okularów posiadają potwierdzony badaniami laboratoryjnymi filtr UV400, który całkowicie zabezpiecza przed promieniowaniem UV.

Aby poznać pozostałe cechy naszych okularów zapraszamy do działu o produkcie

Real Kids Okularki dla dzieci